Monday, January 20, 2020
| Login
 Enter Title Minimize

 

 

 

Declaratii privind relatiile de rudenie

Nr.

   Numele si prenumele      

    Functia     

                    Sectia                      

    Anul    

1.

Dr. Cobelschi Călin Pavel

Manager

SCJUBv

2019

2.

Dr. Mișarcă Cătălin

Director

Medical

2019

3.

Ec. Barra Floare

Director

Financiar-Contabil

2019

4.

As. Fercală Elena

Director

Ingrijiri

2019

 

                                               

Nr.

Numele si prenumele

Functia

Sectia

Anul

 1

 Pop Alina

 sef farmacie

 Farmacia 101

2019

 2

 Sabau Valeria

 sef farmacie

 Farmacia 105 Tractorul

2019

 3

 Nedelcu Laurentiu

 sef sectie

 Interne I

2019

 4

 Falup Pecurariu Cristian         

 sef sectie

 Neurologie

2019

 5

 Coman Felicia

 sef sectie

 Gastroenterologie

2019

 6

 Benea Alina

 sef sectie

 Hematologie

2019

 7

 Constantin Mihnea

 sef sectie

 Chirurgie I

2019

 8

 Boeriu Lucian

 sef sectie

 Chirurgie II

2019

  9 

 Hogea Mircea

 sef sectie

 Chirurgie III

2019

10

 Grigorescu Ovidiu Dan

 sef sectie

 Chirurgie plastica

2019

11

 Paripas Ovidiu Sorin

 sef sectie

 Neurochirurgie

2019

12

 Necula Radu-Dan

 sef sectie

 Ortopedie

2019

13

 Galbinean Simona

 sef sectie

 ATI

2019

14

 Vecerdi Cristina

 sef sectie

 UPU

2019

 15

 Neculoiu Carmen

 sef laborator

 Laborator analize medicale

2019

16

 Carstea Maria

 sef laborator

 Radiologie Imagistica Medicala

2019

17

 Penciu Marius

 sef  serviciu

 Anatomie Patologica

2019

18

 Nedeloiu Tiberiu

 sef sectie

 Interne II

2019

19

 Scarneciu Ioan

 sef sectie

 Urologie

2019

20

 Todoran-Genes Ionela

 sef sectie

 ORL

2019

21

 Macaveiu Radu

 sef centru

 Nefrologie-Dializa

2019

22

 Strimbu Cerasela

 sef sectie

 Oncologie

2019

 23 

 Comsa Gabriela

 sef sectie

 Recuperare, medicina fizica si balneologie Tractorul

2019

 24

 Bobescu Elena

 sef sectie

 Cardiologie I

2019

25

 Bisoc Alina

 sef sectie

 Cardiologie II

2019

 26

 Andreescu Oana

 sef sectie

 Interne III 

2019

 27

 Rosculet Mircea

 sef sectie

 Recuperare, medicina fizica si balneologie Astra 

2019

 28

 Radus Ioana

 sef sectie

 Reumatologie

2019

29

 Albota Adrian

 sef sectie

 Diabet-Nutritie

2019

 30

 Barabas Barna

 sef serviciu

 Medicina Legala

2019

31

 Godri Dora

 sef serviciu

 SPIAAM

2019

32

 Anton Mihai Valentin

 sef farmacie

 Farmacia 103

 2019