Sunday, December 08, 2019
| Login
 Declaratii de avere /interese 2019 Minimize

 

 

  Declaratii de avere

Nr.    Numele si prenumele           Functia                          Sectia                            Anul    
1. Dr. Cobelschi Călin Pavel Manager SCJUBv 2019
2. Dr. Mișarcă Cătălin Director Medical 2019
3. Ec. Barra Floare Director Financiar-Contabil 2019
4. As. Fercală Elena Director Ingrijiri 2019

 

                                              

Nr.

Numele si prenumele

Functia

Sectia

Anul

 1

 Pop Alina

 sef farmacie

 Farmacia 101

2019

 2

 Sabau Valeria

 sef farmacie

 Farmacia 105 Tractorul

2019

 3

 Andrei Laurentia

 sef sectie

 Interne I

2019

4

 Falup Pecurariu Cristian         

 sef sectie

 Neurologie

2019

 5

 Coman Felicia

 sef sectie

 Gastroenterologie

2019

 6

 Benea Alina

 sef sectie

 Hematologie

2019

7

 Constantin Mihnea

 sef sectie

 Chirurgie I

2019

 8

 Boeriu Lucian

 sef sectie

 Chirurgie II

2019
 Hogea Mircea  sef sectie  Chirurgie III 2019

 10

 Grigorescu Ovidiu Dan

 sef sectie

 Chirurgie plastica

2019

 11

 Mircea Radu

 sef sectie

 Neurochirurgie

2019

 12

 Necula Radu-Dan

 sef sectie

 Ortopedie

2019
13  Galbinean Simona  sef sectie  ATI 2019

14

 Vecerdi Cristina

 sef sectie

 UPU

2019

 15

 Neculoiu Carmen

 sef laborator

 Laborator analize medicale

2019

 16

 Carstea Maria

 sef laborator

 Radiologie Imagistica Medicala

2019

 17

 Penciu Marius

 sef  serviciu

 Anatomie Patologica

2019
18  Nedeloiu Tiberiu  sef sectie  Interne II 2019

 19

 Scarneciu Ioan

 sef sectie

 Urologie

2019

 20

 Todoran-Genes Ionela

 sef sectie

 ORL

2019

 21

 Macaveiu Radu

 sef centru

 Nefrologie-Dializa

2019

 22

 Sporis Mariana

 sef sectie

 Oncologie

2019

  23 

 Comsa Gabriela

 sef sectie

 Recuperare, medicina fizica si balneologie Tractorul

2019

 24

 Bobescu Elena

 sef sectie

 Cardiologie I

2019
25  Bisoc Alina  sef sectie  Cardiologie II 2019

 26

 Andreescu Oana

 sef sectie

 Interne III 

2019

 27

 Rosculet Mircea

 sef sectie

 Recuperare, medicina fizica si balneologie Astra 

2019

 28

 Radus Ioana

 sef sectie

 Reumatologie 2019
29  Albota Adrian  sef sectie  Diabet-Nutritie 2019

 30

 Barabas Barna

 sef serviciu

 Medicina Legala

2019
31  Godri Dora  sef serviciu  SPIAAM 2019

 32

 Nita Mihaela

 sef serviciu

 RUNOS

2019

33

 Blanaru Maria

 sef serviciu

 Contabilitate

2019

 34

 Secelean Liviu

 sef  serviciu

 Management Calitate

2019

 35

 Isopescu Liliana

 sef serviciu

 Tehnic, Administrativ

2019

 36

 Dorofte Ileana

 sef serviciu

 Achizitii Publice

2019
37  Rusanescu Constantin  sef birou  Birou Informatica 2019
38  Groza Ioan  sef birou  Birou Tehnic 2019
39  Szigeti Ada  sef atelier  Serviciul Tehnic 2019

 

 

     
         

 

 

 

 


 

 

  Declaratii privind relatiile de rudenie

Nr.    Numele si prenumele           Functia                          Sectia                            Anul    
1. Dr. Cobelschi Călin Pavel Manager SCJUBv 2019
2. Dr. Mișarcă Cătălin Director Medical 2019
3. Ec. Barra Floare Director Financiar-Contabil 2019
4. As. Fercală Elena Director Ingrijiri 2019

 

                                               

Nr.

Numele si prenumele

Functia

Sectia

Anul

 1

 Pop Alina

 sef farmacie

 Farmacia 101

2019

 2

 Sabau Valeria

 sef farmacie

 Farmacia 105 Tractorul

2019

3

 Nedelcu Laurentiu  sef sectie  Interne I 2019

4

 Falup Pecurariu Cristian         

 sef sectie

 Neurologie

2019

 5

 Coman Felicia

 sef sectie

 Gastroenterologie

2019

 6

 Benea Alina

 sef sectie

 Hematologie

2019

7

 Constantin Mihnea

 sef sectie

 Chirurgie I

2019

 8

 Boeriu Lucian

 sef sectie

 Chirurgie II

2019
 Hogea Mircea  sef sectie  Chirurgie III 2019

 10

 Grigorescu Ovidiu Dan

 sef sectie

 Chirurgie plastica

2019

11

 Paripas Ovidiu Sorin

 sef sectie

 Neurochirurgie

2019

 12

 Necula Radu-Dan

 sef sectie

 Ortopedie

2019
13  Galbinean Simona  sef sectie  ATI 2019

14

 Vecerdi Cristina

 sef sectie

 UPU

2019

 15

 Neculoiu Carmen

 sef laborator

 Laborator analize medicale

2019

 16

 Carstea Maria

 sef laborator

 Radiologie Imagistica Medicala

2019

 17

 Penciu Marius

 sef  serviciu

 Anatomie Patologica

2019
18  Nedeloiu Tiberiu  sef sectie  Interne II 2019

 19

 Scarneciu Ioan

 sef sectie

 Urologie

2019

 20

 Todoran-Genes Ionela

 sef sectie

 ORL

2019

 21

 Macaveiu Radu

 sef centru

 Nefrologie-Dializa

2019

 22

 Strimbu Cerasela

 sef sectie

 Oncologie

2019

  23 

 Comsa Gabriela

 sef sectie

 Recuperare, medicina fizica si balneologie Tractorul

2019

 24

 Bobescu Elena

 sef sectie

 Cardiologie I

2019
25  Bisoc Alina  sef sectie  Cardiologie II 2019

 26

 Andreescu Oana

 sef sectie

 Interne III 

2019

 27

 Rosculet Mircea

 sef sectie

 Recuperare, medicina fizica si balneologie Astra 

2019

 28

 Radus Ioana

 sef sectie

 Reumatologie 2019
29  Albota Adrian  sef sectie  Diabet-Nutritie 2019

 30

 Barabas Barna

 sef serviciu

 Medicina Legala

2019
31  Godri Dora  sef serviciu  SPIAAM 2019

32

 Anton Mihai Valentin

 sef farmacie

 Farmacia 103

 2019